free counters

Aktualności

Snajperski show, czyli relacja minuta po minucie

• autor: Redakcja, 2011-04-09 15:49

Górnik Wesoła rozbił Unię Rędziny aż 6:0. Wesołej nie uznano 4 bramek Artura Karpowicza. (czytaj więcej)

Skład w jakim wystąpili dziś nasi zawodnicy:

Kiwic- Tuleja - Wujec - Sarzała - Wadas - Gola - Gadaj - Wiklak - Gruchalski - Karpowicz - Smarzyński

rezerwa: Czachowski - Czapla - Kachnic - Koniarek - Nowak - Zając

W dzisiejszym meczu w podstawowym składzie miał zagrać Koulaty Thiam. Zapomniał jednak zabrać ze sobą dokumentów, co naturalnie pozbawiło go gry w dzisiejszym meczu. W jego miejsce wskoczył Artur Karpowicz.

Trójka sędziowska z podokręgu Bytom. Sędzia główny pan Smaczny a na liniach pomagają mu panowie Chudy i Trzeja.

2` 1-0 dla Górnika Wesoła - bramkę zdobył Michał Gruchalski. Początkowo strzelał Artur Karpowicz ale bramkarz Unii odbił piłkę wprost pod nogi Gruchalskiego a ten dopełnił formalności.

5` Wesoła ciągle atakuje

7` Artur Karpowicz zdobył bramkę jednak sędzia dopatrzył się faulu

9` Kolejna nieuznana bramka - tym razem przy golu Karpowicza sędzia odgwizdał spalonego.

12` żółta kartka dla Jacka Wujca.

13` Strzał Karpowicza z 15 metrów obronił bramkarz Unii.

18` Wesoła nadal atakuje

23` Ciągła przewaga Wesołej jednak jak na razie nic z niej nie wynika

25` Z rzutu rożnego dośrodkowywał Gola a piłkę do bramki wpakował Karpowicz, jednak sędzia po raz trzeci nie uznał bramki, znów odgwizdując spalonego...

31` 2-0 dla Wesołej! Bramkę zdobył Karpowicz po dośrodkowaniu Goli i zgraniu Gruchalskiego.

34` Jak na razie Wesoła gra bardzo dobry mecz. Wszystkie formacje funkcjonują prawidłowo.

36` Przed szansą podwyższenia wyniku był Gruchalski, jednak bramkarz z Rędzin jakimś cudem wybił piłkę w tylko sobie wiadomy sposób.

37` Gola trafił w słupek, dobijał Gruchalski jednak znów piękna obrona bramkarza.

42` 3-0 dla Górnika Wesoła! Bramkę zdobył Jacek Wujec.

45` Koniec pierwszej połowy. Jak na razie ta część spotkania należy zdecydowanie do naszej drużyny.

46` Rozpoczęła się druga połowa.

50` Wesoła kontynuuje ataki z pierwszej części spotkania.

51` Wyśmienita sytuacja Wadasa. Najpierw jego strzał obronił bramkarz a później jego główka po rzucie rożnym minęła o milimetry bramkę.

53` 4-0 dla Wesołej! Drugą bramkę w tym meczu zdobył Wujec.

55` Podwójna zmiana w drużynie Górnika Wesoła. Boisko opuszczają Jacek Wujec oraz Michał Gadaj a w ich miejsce wchodzą Mateusz Kachnic i Daniel Czapla.

59` 5-0 dla Górnika! Swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Michał Gruchalski.

60` Kolejna zmiana w naszej drużynie. Gruchalskiego zastąpił Daniel Koniarek.

64` Nadal atakuje Wesoła.

70` Ostatnia zmiana w Górniku. Za Golę na boisku pojawił się Adam Zając.

72` Kolejna bramka Karpowicza ale sędzia znów odgwizdał spalonego. To już czwarta nieuznana bramka w tym meczu...

76` 6-0 dla Górnika! Tym razem na listę strzelców wpisał się Zając. Brawa należą się także Sebastianowi Sarzale który idealnie zagrał do Zająca.

81` Przed szansą na podwyższenie wyniku był znów Zając. Jednak obrońca gospodarzy za pomocą faulu uniemożliwił mu dopełnienia formalności, za co dostał żółtą kartkę.

87` Wolny dla Wesołej jednak Zając przestrzelił.

90` Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 2 minuty.

92` Koniec meczu. Unia Rędziny - Górnik Wesoła 0-6.