free counters

Aktualności

Bolesna porażka

• autor: red, 2011-03-26 18:50

Górnik Wesoła przegrał z LKS Kamienica Polska 1:2. Jedynego gola dla Wesołej strzelił Adam Gola w 6. minucie spotkania (czytaj więcej)

Pierwsze minuty to wyraźna przewaga Górnika. Częste ataki i agresywna gra przyniosły efekt w 6. minucie, kiedy to wyżej wymieniony "Goluś" zdobył bramkę. Później nadal mieliśmy przewagę, ale im bliżej było przerwy, tym śmielej grała Kamienica. Druga połowa, a właściwie jej początek to przewaga gospodarzy. Najpierw LKS doprowadził do remisu, a potem wyszedł na prowadzenie. Straciliśmy 2 bramki w ciągu 5 minut...

My natomiast obijaliśmy bramkę rywala. Trafiliśmy w słupek, spojenie, a po strzale Jacka Wujca i interwencji bramkarza gospodarzy piłka zatrzymała się na poprzeczce. Ogólnie rzecz biorąc jest to porażka na własne życzenie...

Warto także wspomnieć że w Kamienicy mecz oglądało około 20 naszych kibiców, którzy mimo porażki wracali do domu w dość dobrych nastrojach.

Ponadto na meczu zadebiutowały nowe stroje firmy Lotto - biała koszulka, czarne spodenki i czarne getry. Na koszulce z przodu znajduje się herb klubu, oraz logo Holdingu KHW . Z tyłu widnieją loga Skoku Wesoła oraz Centrum Ogrodzeń "Dorex". Na jednym z rękawków jest zaś logo firmy Henderson.

WESOŁA: Kiwic - Tuleja, Wadas (62. Sarzała), Wujec, Czapla (87. Strumień) - Gadaj, Wiklak - Gola, Karpowicz (70. Koniarek), Gruchalski (70. Nowak) - Smarzyński