free counters

Aktualności

Z Orłem na remis

• autor: _M_83_, 2011-02-12 17:44

W dzisiejszym meczu sparingowym Górnik Wesoła zremisował z Orłem Psary/Babienica 1-1 (1-0). (czytaj więcej)

W pierwszej części spotkania przewaga była po stronie Wesołej, mieliśmy także więcej sytuacji do zdobycia bramki. W 20. minucie taką sytuację wykorzystał Dawid Wadas i zdobył ładną bramkę głową. Do przerwy Mateusz Sławik interweniował praktycznie tylko raz.

Po zmianie stron zawodnicy z Psar coraz częściej gościli pod naszą bramką. Pod koniec po powtórzonym rzucie wolnym udało im się wyrównać.

Podkreślić trzeba, że w barwach Wesołej zabrakło Sławomira Czachowskiego, Jakuba Strumienia, Jacka Wujca, Artura Karpowicza i Dieme Yahiya. Pomimo tego nie odstawaliśmy na tle trzecioligowej drużyny.

Wesoła rozpoczęła mecz w składzie:

Sławik, Tuleja, Kachnic, Wadas, Czapla, Gola, Gadaj, Wiklak, Gruchalski, Nowak, Koulaty.

Po przerwie na boisku pojawili się: Sarzała, Pysno, Koniarek, Zając, Smarzyński.