Hitowy październik na Wesołej!

• autor: Szyna, 2010-09-26 15:10

Wielki październik szykuje się na Wesołej!!! Rozpocznie się od wyjazdu do Żarek, a skończy wyjazdem do Sosnowca na mecz z Czarnymi. Aby przeczytać szczegóły (czytaj więcej)

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zapisywania się na wyjazdy na mecze Górnika Wesoła! Już w najbliższą sobotę (2. października) organizujemy wyjazd do Zielonych Żarki. Cena tego wyjazdu to zaledwie 20zł! Zaledwie, bo wyjazd jest bardzo daleki!  Mamy jeszcze wolne miejsca więc tymbardziej zachecamy do zapisywania się u przedstawicieli Klubu Kibica.

Następnie, 9 października na Wesołej odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie. Zagramy ze Szczakowianką Jaworzno! Serdecznie zapraszamy na ten niezwykle emocjonujący mecz!

Następnie mamy wyjazd sezonu. Będzie to nasz najważniejszy mecz! Jedziemy do Mysłowic na derby miasta! Już teraz, na trzy tygodnie przed meczem jest już spora lista chętnych zapisanych na ten mecz! Liczymy, że zapiszesz się i Ty! Koszt, to zaledwie 12zł dla osób niepełnoletnich, a 15zł dla pełnoletnich, ale w cenie jest bilet wstępu na mecz, oprawa i niespodzianki przygotowane specjalnie na to spotkanie! Liczymy ze spora grupa kibicó z Wesołej zawita 16. października na stadion przy ul. Gwarków.

Następnie kolejny klasyk przy ul. Sportowej, bo odwiedzi nas pretendent do awansu, a więc Sarmacja Będzin. Także i w tym meczu liczymy na sporą frekwencję.

Na koniec miesiaca jedziemy do Sosnowca, dby zmierzyć sie z Czarnymi. Cenę podamy później, ale będzie zbliżona do ceny wyjazdu na 09.

Jeszcze pragniemy przypomnieć, że pomimo ostatniej zadyszki już po ośmiu kolejkach mamy więcej punktów (16) niż w tamtym sezonie po całej rundzie (14) i tylko punkt straty do lidera, więc nadal walczymy o awans!!! Pokażmy że kibice na Wesołej są z drużyną bez względu na wyniki!!!

ZAPISUJCIE SIĘ:

TEL: 698 212 889

GG: 11309791

autor: ~jan 2010-09-26 13:33:58

avatar a było tak wspaniale ;panowie zbudzcie się idajcie kibicom radość.

autor: ~kibc 2010-09-26 13:56:02

avatar Zacznijcie grąć kurrr mać, chcemy awansu, wesoła chcemy awansu!!! Bedziecie mieli doping, wsparcie tylko do cholery grajcie!!!

autor: ~młynowy 2010-09-27 19:07:44

avatar Na mecz z Jaworznem Będzie wiekszy i głośńiejszy doping tylko chcemy od was zwyciestwa.

autor: ~jaymz73 2010-10-01 20:21:28

avatar Jak na tak młody zespół,to i tak grają lepiej niż można było się spodziewać,poza tym 3-cia liga....czemu nie....człowiek bez marzeń jest bezwartościowy,a więc do boju!!!DO BOJU!!!WESOŁA!!!!!!!!

autor: ~Gość 2010-10-01 22:51:25

avatar żebyście nie skończyli tak jak Victoria Jaworzno w zeszłym sezonie.