free counters

Aktualności

1. kolejka 4. ligi - podsumowanie

• autor: redakcja, 2010-08-16 15:15

Po pierwszej kolejce Górnik Wesoła jest na 4. miejscu. Liderem jest Sarmacja Będzin, która wygrała na wyjeździe z Przyszłością Ciochowice aż 4:1. Na dwóch miejscach spadkowych są Olimpia Truskolasy i wspomniana Przyszłość Ciochowice. W rozwinięciu komplet wyników i opisy wszystkich meczów! (czytaj więcej)

1881

GÓRNIK WESOŁA : LKS KAMIENICA 1:0

Po golu głową Jacka Wujca w 15. minucie meczu Górnik pokonał beniaminka czwartej ligi 1:0. Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale mimo to licznie  zgromadzona widownia w liczbie 250 osób była zadowolona, bo na starcie rozgrywek Wesoła zainkasowała trzy punkty. Ponadto Wesoła nie popisała się zbytnio jeżeli chodzi o skuteczność. Teraz ma być już tylko lepiej.

widzów: 250

VICTORIA JAWORZNO : UNIA RĘDZINY 0:1

W meczu, w którym spotkały się dwie niewiadome lepsi okazali się goście z Rędzin. W pierwszej połowie Unia miała mnóstwo sytuacji, ale albo pudłowali, albo świetnie interweniował bramkarz gospodarzy. W drugiej połowie spotkanie się wyrównało, ale Victoria miała w całym meczu tylko jeden celny strzał na bramkę Grzegorza Cyrulińskiego. Gola na wagę trzech punktów dla rędzinian zdobył z rzutu karnego w 71. minucie Dariusz Załęcki.

widzów: 50

97

SKRA WADROX CZĘSTOCHOWA : OLIMPIA TRUSKOLASY 2:0

Skra dobrze grała od tyłu i miała duże posiadanie piłki.. ale wiecej klarownych sytuacji miała Olimpia i gdyby w pierwszej połowie Operacz wykorzystał sam na sam ten mecz mógłby wygladac inaczej. Gapiowstwo pod koniec pierwszej czesci meczu miało swoj wpływ na druga połowe. Olimpia musiała sie bardziej odkryc i zaatakowac i swoje szanse mieli Sulinski i Zalewski. W dolicznonym czasie gry karny dla Skry i w efekcie gol na 2:0.

widzów: 250

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA : WYZWOLENIE CHORZÓW 0:0

więcej wkrótce

widzów: 150

1096

ZAGŁĘBIAK DĄBROWA GÓRNICZA : CZARNI SOSNOWIEC 3:2

1:0 Michał Dyrda 2`, 1:1 Grzegorz Oberaj 15`, 1:2 Mateusz Borek 57`, 2:2 Grzegorz Derek 78`, 3:2 Marcel Bijak 83`

Zagłębiak: 84. Marcin Szczepowski - 3.Sebastian Hepo, 21. Piotr Sobczak (9,. minuta 13.Kamil Lisowski), 8. Artur Derbin, 2. Łukasz Czajkowski (74. minuta 17. Mateusz Czop), 10. Bartosz Garczarczyk, 11. Bartłomiej Zubel, 6. Michał Dyrda, 7. Grzegorz Derek, 18. Rafał Jędrzejczyk, 9. Marcel Bijak REZERWA 1. Damian Gieracz, 4. Rafał Grunt, 14. Piotr Żywczak, 19. Mateusz Pawlik, 15. Damian Madejski

Żółte kartki: Sebastian Hepo, Bartosz Garczarczyk, Grzegorz Derek

widzów: 150

2

PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - SARMACJA BĘDZIN 1:4

Sarmacja udowodniła, że będzie głównym faworytem do awansu. Już po pierwszym meczu lideruje w czwartoligowej tabeli. W inauguracyjnym meczu Przyszłość Ciochowice było tłem, a Sarmaci zdobyli aż 4 bramki.

Bramki:
15` Stępień
24` Pietrkiewicz
32` D.Koch
83` Burczyk
______________
75` Czyżykowski

widzów: 100

KS CZĘSTOCHOWA - GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 1:0

Kocina pokazała, że jednak nie jest w najwyższej formie. Można nawet rzec, że w bardzo słabej. Mysłowicka "utalentowana" młodzież nie dała rady drużynie, która ogłosiła nawet, że w tym sezonie walczyć będzie o utrzymanie. Niedoświadczony trener 09 Tomasz Wolak nie zdążył zgrać swojej drużyny i efekty były opłakane.

widzów: 100

50

ZIELONI ŻARKI : SZCZAKOWIANKA JAWORZNO 1:1

Więcej niż jednego punktu spodziewaliśmy się na koncie Szczakowianki Jaworzno po jej pierwszym, inauguracyjnym meczu wyjazdowym z ekipą LKS Zieloni Żarki. zremisowali. Pozory jednak mylą. Jedyna bramka dla biało-czerwonych padła po uderzeniu Damiana Mrożka, któremu asystował Piotr Sierczyński. Gospodarze pojedynku do wyrównania doprowadzili po dobiciu uderzenia z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką. Odbita intuicyjnie nogami przez Sławomira Jeziorka, piłka po strzale z "wapna", trafiła z powrotem pod nogi wykonawcy "karniaka", który już trafił do siatki.