Górnik Wesoła - strona nieoficjalna

• gornikwesola.futbolowo.pl strona kibiców Górnika, zapraszamy do lektury
  • Aktualności:
  • 2016-07-29 Podziękowanie
  • 2016-07-29 Wycofanie seniorów
  • 2016-07-07 Pierwszy trening
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Myszków - Zieloni Żarki 2:1
  • Slavia Ruda Śląska - GKS II Katowice 1:4
  • Polonia Poraj - Sarmacja Będzin 1:3
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Concordia Knurów 2:0
  • Górnik Wesoła - Przemsza Siewierz 2:2
  • Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa 2:0
  • RKS Grodziec - Górnik Piaski 3:2
  • Przyszłość Ciochowice - Unia Ząbkowice 3:0

Brak aktywnych ankiet.

FLAGI

Porażka z wiceliderem

• autor: redakcja, 2016-04-23 22:02
Niestety bez zdobyczy punktowej wyszedł Górnik z meczu z wiceliderem - Ruchem Radzionków.
O porażce zdecydowały głównie indywidualne błędy. W 11. minucie obronie nie udało się upilnować Rockiego, a 4 minuty później radzionkowianie wykorzystali zamieszanie po rzucie rożnym i podwyższyli na 2-0.
Wcześniej jednak Michał Hamerski miał dobra okazję do zdobycia gola, jednak piłka trafiła w boczną siatkę.
Późniejsze minuty należały do naszego bramkarza. Najpierw w 26. minucie, przechodzący nad murem strzał, Mateusz Merta w ostatniej chwili wybił na róg, a w 32. minucie doskonale wyczuł intencje strzelca i obronił rzut karny.
Tuż przed przerwą, za faul na Kamilu Szostku poza polem karnym, czerwoną kartką ukarany został bramkarz Ruchu i od tego momentu Wesoła grała z przewagą jednego zawodnika.
Zaraz po zmianie stron byliśmy bliscy utraty kolejnej bramki. Na szczęście w sytuacji sam na sam, piłka uciekła napastnikowi gości i wyszła za linię końcową.
W 56, minucie Górnik miał rzut rożny. Piłka trafiła pod nogi Fabiana Pizuna, który mocnym strzałem z daleka próbował pokonać rezerwowego bramkarza radzionkowian.
Chwilę później z podobnej odległości strzelał Kamil Chrząszcz, lecz piłka znów przeleciała nad poprzeczką.
W 64. minucie żółtą kartką ukarany został Wojciech Kocurek. Sędzia podyktował również rzut wolny, który idealnie na bramkę zamienił niedoszły strzelec karnego.
Na kwadrans przed końcem meczu Wesoła miała okazję na zdobycie honorowego gola, jednak strzał któregoś z naszych zawodników, bramkarz z trudem przeniósł nad poprzeczką. Również nad poprzeczką przeszła piłka po strzale Kamila Szostka z około 16 metrów.
Na minutę przed końcem, kolejne błędy Wesołej i Radzionków zdobywa gola po raz czwarty.

Górnik Wesoła - Ruch Radzionków 0-4

Skład Górnika:
Merta, Nowak, Pizun, Kocurek, Gwiazda (80` Ściążko), Szostek, Chrząszcz (70` Malec), Spalony, Hamerski (58` Mazurek), Jaromin, Socała

Żółta kartka:
64` Kocurek

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Górnik WesołaPrzemsza Siewierz
Górnik Wesoła 2:2 Przemsza Siewierz
2016-06-11, 17:00:00

oceny zawodników »