Aktualności

Od 2-0 do 2-3

• autor: redakcja, 2015-08-01 13:39

Jedność Przyszowice - Górnik Wesoła 2-3.

Do przerwy Jedność prowadziła 1-0. Po zmianie stron gospodarze wbili kolejną bramkę. Ale ostatnie słowo należało do Górnika. Można nawet mówić o zabójczej końcówce w naszym wykonaniu. Ostatnie 10 minut to trzy bramki dla Wesołej. Najpierw, w 80. minucie, na listę strzelców wpisał się Artur Łaciok, a dwa trafienia, w 85. i 90. minucie, dołożył utalentowany, testowany młodzieżowiec.

• Komentarzy [5]
  • czytano: [524]

autor: ~Kibic 2015-08-05 10:04:44

avatar Może mi ktoś wytłumaczyć co te zakonnej silne szmaty z 09 piszą na nasz temat na swojej stronie...i jeśli to prawda to dla czego te psie zwisa wiedzą więcej o nas niż my sami...dziekuje

autor: ~redakcja 2015-08-05 22:17:42

avatar Nie ma co się sugerować jakąś propagandową stroną, która żyje z manipulowania faktami i której głównym celem jest obsmarowywanie wszystkich dokoła. Przy okazji każdego meczu pomiędzy naszymi drużynami pojawiają się tam informacje wyssane z palca.

autor: ~xds 2015-08-06 10:07:35

avatar akurat informacje potwierdzone min. przez magistrat i parę innych instytuacji... w tym KRD

autor: ~redakcja 2015-08-06 21:50:28

avatar Na pewno magistrat odpowiedział że Wesoła ma "potężne długi" i jak wygracie sparing to wbijecie gwóźdź do trumny Wesołej. Domel proszę cię, idź pisać te swoje bajki do siebie. Ale nurtuje mnie jedna sprawa. Skąd w Korei mają takie informacje o nas? Że też oni wiedzą w ogóle gdzie Wesoła leży? Ale niezmiernie nam miło, że nawet w Koreańskiej Republice Demokratycznej interesują się mysłowicką piłką. Szkoda tylko że cię okłamują :D

autor: ~kibic 2015-08-06 22:09:24

avatar czyli wszystko po staremu zakompleksiona kocina sieje zament nie koło swojej d***** czyli tam gdzie najbardziej smierdzi...a swoją drogą mogli byscie napisac nowy skład kto przyszedł i skąd...w sobota pierwszy szpil...no i zaprosic jakos kibiców może plakaty jak kiedys bo w tamtym sezonie starsi kibice narzekali troche ze ich nie ma...fajnie by było zapełnic trybuny tak jak kiedys...