Porażka z liderem ujmy nie przynosi

• autor: redakcja, 2015-04-18 20:30

Niestety Górnik Wesoła uległ liderowi - Odrze Opole 0-2.
W pierwszej połowie Górnik dzielnie stawiał opór gościom.
Choć początek spotkania należał do przyjezdnych, w 12. minucie to nam udało się zdobyć bramkę, jednak w jakiś sposób boczny sędzia dopatrzył się spalonego.
W 25. minucie Adrian Lesik przeprowadził prawą stroną boiska ładną akcję ale piłka po dośrodkowaniu wróciła w pole karne, a dobitka Artura Łacioka została wyłapana przez bramkarza. Jeszcze przed przerwą mamy podobną okazję, tyle tylko że prawą stroną akcję przeprowadził Łaciok ale nie było już nikogo kto wykończył by akcję.
Po przerwie zdecydowaną przewagę miała już Odra.
W 56. minucie Czapla przeprowadził rajd ze swojej połowy, dośrodkował w pole karne, ale piłka została wybita przez któregoś z gości.
W 63. minucie było już 0-1. Jednak bramka dość kontrowersyjna, bo zdaniem wielu padła ze spalonego. Natomiast przy drugiej bramce jedyne pretensje można mieć już tylko do naszej obrony, która nieco przyspała.
W doliczonym czasie gry z około 25 metrów zawodnik Odry próbował pokonać wychodzącego z bramki Macieja Wierzbickiego, na szczęście ten końcówką palców rewelacyjnie przeniósł piłkę nad poprzeczką.
Podsumowując, Odra Opole zasłużenie lideruje w tabeli i pokazała o wiele lepszy futbol niż przed tygodniem wicelider.

Górnik Wesoła - Odra Opole 0-2
Skład Górnika: Wierzbicki, Tuleja, Moskal, Kania (80` Krzysztoń), Bochenek (70` Kędroń), Czapla (75` Kuciel), Lesik, Barwiński, Koniarek, Łaciok (70` Sękowski), Mieszczak.