Porażka kompromitacja?

• autor: gornikwesola, 2009-10-03 18:34
Dzisiejszy mecz najlepiej byłoby pozostawić bez komentarza. Górnik Wesoła przegrał bowiem aż 0:6. Cóż, miejmy nadzieję że są to złe dobrego początki i jeszcze się to wszystko unormuje .

autor: Edison 2009-10-03 18:58:21

Profil Edison w Futbolowo Z czołowego zespołu 4 ligi staliśmy się dostarczycielem  punktów. I ja myślę, że tak już pozostanie. Jeżeli nie zmienią się działacze to możemy zapomnieć o zwycięstwach i obiecanym (3 lata temu ) awansie. Ten klub jest bez przyszłości i jedyne realne cele na ten sezon to utrzymanie się w lidze.Jedyne wyjście to zmiana działaczy ( na co się nie zanosi ) lub zmiana postępowania działaczy ( na co też się nie zanosi ). Ale nie ma czemu się dziwić skoro trener ma tylko 18 zawodników do dyspozycji, a średnia wieku zespołu wynosi coś  koło 21 lat.

autor: Edison 2009-10-03 21:55:17

Profil Edison w Futbolowo No właśnie ,kolejnym problemem jest trener. Kompletny brak charakteru. Na meczach nie potrafi poderwać drużyny. Tu by się przydał Mika, który trzymał wszystko w ryzach. Kiedy nie szło opieprzył, kiedy trzeba było pochwalił.Wszyscy się go słuchali i zapierniczali na boisku.Ale tu nie ma co wskazywać winnych. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego dziadostwa i to wszystko naprawić.

autor: _M_83_ 2009-10-04 11:14:43

Profil _M_83_ w Futbolowo

Nasi piłkarze niby chcą być traktowani jak profesjonaliści a zachowują się jak dzieciaki na podwórku które na prawo i lewo rzucają fochami bo ktoś im zabrał grabki. Nie wszyscy tak podchodzą do sprawy, ale niestety zachowanie tej większości rzutuje na obraz całej drużyny. Smutne ale prawdziwe. A co do trenera, to ja faceta podziwiam, jego drużyna przegrywa 6-0 a on ze stoickim spokojem siedzi na ławce. To się nazywa sztuka opanowania.... To co się dziej na Wesołej jest winą i piłkarzy i trenera i prezesa, a po części także i nas kibiców. Pikarze nie grają nic, trener nie potrafi uporządkować gry, prezes nie potrafi zapanować nad tym bajzlem, kibice i piłkarze wzajemnie się obrażają na siebie, pojawiają się niepotrzebne pyskówki na meczu pomiędzy obiema stronami. To chyba nie tak miało wyglądać?