free counters

Aktualności

Trampkarze wygrywają Żaczek Cup 94'

• autor: gornikwesola, 2009-03-21 15:32
21 marca 2009 roku nasi trampkarze wygrali turniej piłki halowej w Szopienicach. Udział w turnieju wzięło 6 drużyn, grał każdy z każdym. Grano po 18 minut. Na zdjęciu poniżej: Kamil Kuś (po lewej) został wybrany zawodnikiem turnieju, a Wojciech Szendera (po prawej) został królem strzelców zdobywając 6 bramek. Walkę o te trofeum wygrał właśnie z Kusiem. (czytaj więcej)

6. GKS Katowice 95'
Turniej zaczęliśmy dość mocno bo od wygranej 5:0 z drużyną Żaczki 2. Następny mecz już nie był tak udany, mimo tego iż początek należał do nas. Po 5 minutach prowadziliśmy 2:0. Niestety Kolejarz Katowice doprowadził do remisu. Wydawało się że będzie podział punktów. Na około 30 sekund do końca wyprowadziliśmy "ostatnią akcję". Przedostaliśmy się w okolice bramki, zawodnicy walczą o piłkę i piłkarz Kolejarza w polu karnym ........ chwyta piłkę do rąk. Mamy karnego. Do "6" podchodzi Wojtek Kocurek i pokonuje Kamila Lasończyka, bramkarza katowickiej drużyny. Radość była wielka. W drużynie z Katowic natomiast smutek i gorycz porażki. Wydawało się że Kolejarz już się nie podniesie bo była to 2 porażka z rzędu. Następne 3 mecze jednak wygrał i sięgnął po 3 miejsce. Po meczu z Kolejarzem nadszedł mecz z MK Górnik Katowice. Wtedy było już wiadomo że o 1 miejsce powalczyć przyjdzie głównie z nimi. Na naszą niekorzyść Górnicy zdobyli pierwsi gola i prowadzili przez ponad 10 minut. Na około 3-4 minuty do końca zdobywamy bramkę która ustawia wynik meczu. Tak więc remis 1:1. Kolejne spotkanie to mecz z GKS-em Katowice. Z początku mecz był zacięty. Po zdobyciu 1 bramki zdobyliśmy 3 kolejne i to dało 3 pkt. Na koniec zagraliśmy z Żaczkami 1. Mecz zakończył się wynikiem 4:0. O wygranej w turnieju zadecydował  lepszy bilans bramkowy. Tabela prezentuje się więc następująco :