Górnik Wesoła - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • gornikwesola.futbolowo.pl strona kibiców Górnika, zapraszamy do lektury
  • Aktualności:
  • 2016-07-29 Podziękowanie
  • 2016-07-29 Wycofanie seniorów
  • 2016-07-07 Pierwszy trening
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Myszków - Zieloni Żarki 2:1
  • Slavia Ruda Śląska - GKS II Katowice 1:4
  • Polonia Poraj - Sarmacja Będzin 1:3
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Concordia Knurów 2:0
  • Górnik Wesoła - Przemsza Siewierz 2:2
  • Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa 2:0
  • RKS Grodziec - Górnik Piaski 3:2
  • Przyszłość Ciochowice - Unia Ząbkowice 3:0
  •        

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 373, wczoraj: 192
ogółem: 2 979 893

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

FLAGI

free counters

Aktualności

Terminarz grupy mistrzowskiej

  • autor: Redakcja, 2014-04-19 19:40

Znamy już terminarz grup mistrzowskiej i spadkowych. 
Grupa mistrzowska, czyli grupa A, spotka się wg następującego harmonogramu:
I runda: 
1. kolejka: 3 maja (sobota) godz. 17:00 
1. miejsce gr. północna – 4. miejsce gr. południowa 
2. miejsce gr. północna – 3. miejsce gr. południowa 
2. miejsce gr. południowa – 3. miejsce gr. północna 
4. miejsce gr. północna – 1. miejsce gr. południowa 

2. kolejka: 7 maja (środa) godz. 17:30 
3. miejsce gr. południowa – 1. miejsce gr. północna 
4. miejsce gr. południowa – 2. miejsce gr. północna 
1. miejsce gr. południowa – 3. miejsce gr. północna 
2. miejsce gr. południowa – 4. miejsce gr. północna 

3. kolejka: 10 maja (sobota) godz. 17:00 
1. miejsce gr. północna – 2. miejsce gr. południowa 
2. miejsce gr. północna – 1. miejsce gr. południowa 
3. miejsce gr. północna – 4. miejsce gr. południowa 
4. miejsce gr. północna – 3. miejsce gr. południowa 

4. kolejka: 17 maja (sobota) godz. 17:00 
1. miejsce gr. południowa – 1. miejsce gr. północna 
2. miejsce gr. południowa – 2. miejsce gr. północna 
3. miejsce gr. południowa – 3. miejsce gr. północna 
4. miejsce gr. południowa – 4. miejsce gr. północna 

II runda: 
5. kolejka: 24 maja (sobota) godz. 17:00 
4. miejsce gr. południowa – 1. miejsce gr. północna 
3. miejsce gr. południowa – 2. miejsce gr. północna 
3. miejsce gr. północna – 2. miejsce gr. południowa 
1. miejsce gr. południowa – 4. miejsce gr. północna 

6. kolejka: 31 maja (sobota) godz. 17:00 
1. miejsce gr. północna – 3. miejsce gr. południowa 
2. miejsce gr. północna – 4. miejsce gr. południowa 
3. miejsce gr. północna – 1. miejsce gr. południowa 
4. miejsce gr. północna – 2. miejsce gr. południowa 

7. kolejka: 4 czerwca (środa) godz. 18:00 
2. miejsce gr. południowa – 1. miejsce gr. północna 
1. miejsce gr. południowa – 2. miejsce gr. północna 
4. miejsce gr. południowa – 3. miejsce gr. północna 
3. miejsce gr. południowa – 4. miejsce gr. północna 

8. kolejka: 7 czerwca (sobota) godz. 17:00 
1. miejsce gr. północna – 1. miejsce gr. południowa 
2. miejsce gr. północna – 2. miejsce gr. południowa 
3. miejsce gr. północna – 3. miejsce gr. południowa 
4. miejsce gr. północna – 4. miejsce gr. południowa

Na dzień dzisiejszy nasz terminarz wyglądałby tak: 
03.05. Górnik Wesoła - BKS Bielsko-Biała
07.05. LKS Czaniec - Górnik Wesoła
10.05. Górnik Wesoła - Nadwiślan Góra
17.05. Rekord Bielsko-Biała - Górnik Wesoła
24.05. BKS Bielsko-Biała - Górnik Wesoła
31.05. Górnik Wesoła - LKS Czaniec
04.06. Nadwiślan Góra - Górnik Wesoła
07.06. Górnik Wesoła - Rekord Bielsko-Biała 

Jednak do końca rundy zasadniczej jeszcze jedna kolejka, po której Pniówek Pawłowice Śląskie może zająć miejsce BKSu lub Czańca.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [193]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Górnik WesołaPrzemsza Siewierz
Górnik Wesoła 2:2 Przemsza Siewierz
2016-06-11, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
MKS Myszków 2:1 Zieloni Żarki
Slavia Ruda Śląska 1:4 GKS II Katowice
Polonia Poraj 1:3 Sarmacja Będzin
Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 Concordia Knurów
Górnik Wesoła 2:2 Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków 2:0 Raków II Częstochowa
RKS Grodziec 3:2 Górnik Piaski
Przyszłość Ciochowice 3:0 Unia Ząbkowice

Zegar

Boisko Treningowe "Stare"

Ogrodzenie z "lotu ptaka":


Kliknij aby powiększyć 


Przed ogrodzeniem: