Aktualności

"Święte Miasto" nadal niezdobyte

• autor: gornikwesola, 2012-11-10 16:36

"Święte Miasto" - Częstochowa - nadal nie zostało zdobyte przez piłkarzy Górnika Wesoła, jeśli chodzi o spotkania z tamtejszą Skrą.

Mecz dobrze się nam układał. Sebastian Hendel zdobył dwie bramki i po 15 minutach prowadziliśmy 0:2.

Jednak mecz kończyliśmy w "10", bowiem w 33. minucie czerwoną kartką ukarany został Dawid Wadas - interpretację dlaczego ta kartka zna chyba tylko sam sędzia...

Skra zdołała zdobyć jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową. Wynik do przerwy to 1:2.

W drugiej połowie Skra doprowadziła do remisu i takim też wynikiem zakończyło się to sobotnie spotkanie. Mimo tego naszym zawodnikom nalezą się ogromne brawa za uratowanie 1 punktu, co było nie lada wyczynem grając z dobrą druzyną przez godzinę w osłabieniu.

Skra Częstochowa 2:2 Górnik Wesoła